Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe: coraz cieplejsze lato, a nawet zima, powodują, że w dzisiejszych czasach podobnie jak ogrzewanie, ważne staje się również klimatyzowanie mieszkania. Szczególnie w przypadku domów, które posiadają wysoce oszkloną fasadę. Niestety stale działająca klimatyzacja, szczególnie ta ustawiona na dużo niższą temperaturę niż otoczenia, pobiera dużą ilość prądu, co znacznie zwiększa koszty. Między innymi z takiego powodu nasi klienci decydują się na żaluzje fasadowe, które zapewniają ochronę przed słońcem oraz nagrzewaniem się pomieszczeń, ale także dużą miarę prywatności.

Żaluzje fasadowe sprawdzają się nie tylko w zupełnie nowoczesnych bryłach, ale pasują także do klasycznych budynków. W podobny sposób spełniają swoją funkcję ochronną przed słońcem, pozwalając cieszyć się przyjemniejszą temperaturą, ale także niezniszczonymi, niewyblakniętymi meblami. Żaluzje montowane w otworach okiennych oraz otworach fasadowych pomagają utrzymać komfortowe zaciemnienie. Regulowane listwy doposowujemy do wysokości święcącego słońca, dając kontrolę nad ilością wpuszczanego do mieszkania światła.

Płaskie listwy naszych żaluzji fasadowych wykonane są z taśmy aluminium o grubości 0,42 mm. Dzięki powłoce lakierniczej odporne są na zmieniające się warunki pogodowe. Te dwa czynniki powodują, że produkty, które znajdą Państwo w naszej ofercie, są najwyższej jakości. Kształt listw i osłon, ich kolor to elementy, o których decyduje klient. Pozwoli to dopasować żaluzje do indywidualnych gust, ale także do fasady domu. Wśród kształtów mogą Państwo wybierać pomiędzy listwami o kształcie litery „C” szerokiej na 80 mm oraz listwami o kształcie litery „Z” szerokiej na 90 mm.

Udogodnieniem, które oferujemy klientom, jest możliwość wzbogacenia żaluzji o napęd elektryczny, zależnie od potrzeb. Staramy się wychodzić pragnieniom naprzeciw, więc dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty mogły zostać podłączone do inteligentnego domu. Inną opcją jest również zastosowanie regulatorów pogodowych, czyli automatyki pogodowej.

Żaluzje fasadowe – ich zastosowanie

Żaluzje fasadowe nadają się do każdego rodzaju budynku. Służą zaciemnianiu mieszkania, szczególnie w przypadku oszklonych fasad.

Żaluzje fasadowe podnoszą komfort użytkowania domu

Zastosowanie żaluzji sprawia, że odczuwamy większy komfort termiczny. Jak już wspomnieliśmy, listwy żaluzji ustawiamy zależnie od kąta padania światła, dzięki czemu regulujemy poziom nasłonecznienia pomieszczeń, a tym samym względny poziom temperatury, jaka będzie panować w domu.
Inną zaletą tego mechanizmu jest komfortowe użytkowanie komputerów, telewizorów, tabletów i innych urządzeń z ekranem bez prześwietlania. Dzięki temu praca zdalna nabiera nowego wymiaru.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze