Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne Kraków kojarzą się naszym klientom głównie z wysokiej jakości produktami, które zapewniają nie tylko ochronę przed słońcem i zmiennymi czynnikami atmosferycznymi, ale także pewną miarę estetyki. Produkty, które Państwu oferujemy do także świetna ochrona przed zimowymi mrozami, wspierając oszczędzanie na ogrzewaniu, a to wszystko dzięki izolacji cieplnej, jaką zapewniają. Latem zaś stanowią barierę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Inną zaletą jest także wysoki poziom prywatności, zależnie od potrzeb naszych klientów. Problemy z zaśnięciem po nocnej zmianie mogą nawet pójść w niepamięć.

Nasze rolety zewnętrzne z Krakowa wzbogacane są w sterowanie przy pomocy fal radiowych, co usprawnia opuszczanie i podnoszenie rolet. Sterować nimi można także dzięki napędowi przewodowemu, czyli najbardziej klasycznemu sposobowi.

Oferujemy Państwu rolety zewnętrzne w wielu kolorach, profilach oraz skrzynkach. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie kolorystyczne rolet do elewacji budynku. Wśród rolet, które znajdą Państwo w naszej ofercie, są także modele ze wbudowaną moskitierą, która chroni mieszkanie przed insektami, niezależnie od ich wielkości. Nasze moskitiery blokują także pyłki, ale także inne zanieczyszczenia.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze

   

  Rolety antywłamaniowe – zewnętrzne.

  Trwałą oraz estetyczną formę ochrony przed słońcem zapewniają rolety zewnętrzne, które montowane są na elewacji budynku. Urządzenia takie dodatkowo zapewniają bardzo dobrą izolację cieplną. Rolety zewnętrzne chronią także przed wzrokiem przechodniów i nie pozwalają, aby pomieszczenie zbytnio nagrzało się oraz nasłoneczniło, ponieważ można je opuścić do wybranego przez siebie poziomu. Rolety zewnętrzne sterowane mogą być za pomocą fal radiowych lub przy użyciu napędu przewodowego, co sprawia, że korzystanie z nich jest wyjątkowo proste i komfortowe. Oferujemy naszym sklepie rolety zewnętrzne w wielu różnych kolorach, z dużym wyborem profili oraz skrzynek. Dodatkowo proponujemy warianty rolet zewnętrznych z wbudowaną moskitierą, co przyda się zwłaszcza w letnie miesiące, kiedy zwiększa się występowanie komarów i innych owadów. Moskitiera chroni także przed pyłkami oraz innymi zanieczyszczeniami, takimi jak np. liście, nie blokując jednocześnie dostępu powietrza oraz światła słonecznego.

  Zastosowanie rolet zewnętrznych w nowym budownictwie

  Czym charakteryzują się nowo powstałe budynki? Dużą ilością okien, okien i jeszcze raz okien. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę, jaką ilością światła dziennego mogą się ich użytkownicy cieszyć. Jednak tak wykonana fasada niesie ze sobą niektóre niedogodności, jak na przykład słaba izolacja budynku. Szkło jest dobrym przewodnikiem niestety nie tylko ciepła, ale również zimna. A tego drugiego należy się spodziewać. Z pomocą przyjdzie zastosowanie wysokiej jakości rolet zewnętrznych, które jak już wspomnieliśmy, opuszczone zapewniają izolację. Dzięki temu nie tracimy ogromnej ilości ciepła, na którego wyprodukowanie zużyliśmy już energię elektryczną lub innego rodzaju. Idąc tym tokiem myślenia, możemy spodziewać się nawet oszczędności w tej dziedzinie. Wiemy również, jak ważne w temacie nowego budownictwa, są kwestie estetyczne. Dziś produkowane rolety zewnętrzne to produkty wysokiej jakości, które same w sobie wyglądają bardzo estetycznie. Oferowane przez nas rolety zewnętrzne z pewnością wpasują się w każdy styl.

  Zintegrowana moskitiera z roletami zewnętrznymi

  Jakość i jeszcze raz jakość, czyli czynnik, który sprawia, że wiele osób decyduje się na rolety zewnętrzne z zintegrowaną moskitierą. Jest tak dlatego, że wiele osób pamięta, na jaki czas starczają popularne moskitiery, które dostaniemy w marketach. Jeden sezon i to nie zawsze! Moskitiera opuszczana jest tym samy sposobem, którym opuszczamy rolety. Dzięki blokadzie podnoszenia i opuszczania możemy regulować jej działania i wysokość. Dzięki mechanizmowi, który hamuje opuszczanie zintegrowanej moskitiery, nie uderza ona o ziemie przy zamykaniu. Unikamy w ten sposób jej niszczenia. Oferowana przez nas moskitiera wyposażona jest dodatkowo w prowadnice, które wykończone są uszczelką szczotkową. Pozwala to na większą pewność skuteczności w ochronie przed niechcianymi insektami. Nie tylko tymi latającymi. Te prowadnice wspomagają sztywność moskitiery, co jest szczególnie potrzebne przy dzieciach oraz zwierzętach.

  Zalety z wybrania właśnie tego rodzaju ochrony przed niechcianymi gośćmi można by mnożyć. Aby się o tym upewnić, zachęcamy do kontaktu, z chęcią pomożemy w dobraniu rolety i moskitiery z odpowiednim system opuszczania. Decyzja, która pozwoli nam cieszyć się jej zaletami przez długie lata. Pamiętaj, że „rolety zewnętrzne Kraków” to synonim jakości i praktyczności.

  Sterowanie roletą zewnętrzną

  Dla każdego coś dobrego. Rolety zewnętrzne można podpiąć do systemu, którym sterujemy dom. Dzięki temu możemy je opuszczać i podnosić elektrycznie, bez używania siły. Jest to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych domów, ale również dla takich, które modernizują istniejące w domu instalacje. Innym sposobem zwijania i rozwijania rolet jest mechanizm samoczynny, dzięki zainstalowaniu wraz z nią odpowiedniej sprężyny, którą odblokowujemy przy pomocy zamka. Jeszcze kolejnym jest klasyczny sposób sterowania roletą zewnętrzną, czyli sterowanie ręczne. Zwijacz działa dzięki obecności systemu przewodowego, który może stanowić sznurek lub odpowiednia taśma.

  Wykonanie rolety zewnętrznej

  Rolety wykonywane są z wytrzymałej i odpornej na czynniki zewnętrzne oraz korozję blachy aluminium. Dostępnych w naszej ofercie mamy kilka wariantów kolorystycznych, które z pewnością dobierzemy do elewacji budynku.Rolety dodatkowo zabezpieczane są dwiema warstwami powłoki lakieru, która zapewnia nie tylko ładny wygląd, ale także chroni rolety przed zarysowaniami. Mała odporność na zarysowanie może prowadzić do szybkiego rozwijania się korozji, która zniekształca pracę rolety oraz wygląda mało estetycznie. Dlatego też przykładamy wagę do tej zalety, którą posiadają oferowane przez nas produkty.
  Innym ważnym elementem jest izolacja, którą zapewniają naszą rolety. Izolację zarówno termiczną, jak i dźwiękową, dzięki wypełnieniu pianką. Jak już wspomnieliśmy, ten element pozwala na korzystanie dużej wielkości i ilości okien w budynku, bez znacznej utraty ciepła.

  Montaż rolet zewnętrznych

  Zamontowanie rolet zewnętrznych w dużej mierze można dostosować do efektu końcowego, na jakim nam zależy. Możemy bezpośrednio zainstalować ją na elewacji. Odpowiednio dobrany kolor pozwoli roletom stanowić ozdobę lub niemalże nieodłączny element elewacji budynku. Kolejnym sposobem na montaż rolet zewnętrznych jest umieszczenie jej na ramie okiennej. Ten sposób pozwoli na bliski kontakt rolety z oknem, zapewniając wyższy poziom izolacji. Roletę można również przytwierdzić w samej wnęce okiennej. Ten sposób spełni swoje funkcje, nie zwracając przy tym na siebie wielkiej uwagi. Najbardziej ukryty montaż rolety zewnętrznej to montaż podtynkowy. Jest on przeznaczony głównie dla budynków, które są fazie budowy, dzięki czemu możemy zaplanować powstanie odpowiedniego miejsca na roletę. Nie jest to jednak reguła. Taki system możemy zastosować w już istniejącym domu, o ile warunki na to pozwolą. W tym celu doświadczeni montażyści przeprowadzą konsultację, co pomoże ocenić najbardziej efektywny sposób zainstalowania rolet. Rolety zewnętrzne mogą nie tylko odnowić elewację naszego domu, ale także spełnić funkcję ochrony przed światłem oraz izolacji. Dzięki zastosowaniu ich możemy cieszyć się zastosowaniem w domu wymarzonej ilości okien, które stały się ostatnio tak bardzo modne. Wybór odpowiedniej jakości produktów pozwoli cieszyć się zaletami rolet przez długie lata.

   

  Tagi : rolety zewnętrzne Kraków rolety antywłamaniowe Kraków rolety zewnętrzne Kraków cena rolety zewnętrzne cena z montażem Kraków