Żaluzje C50

Żaluzje C50 to jak sama nazwa wskazuje, listwy o kształcie litery „C”. Szerokość lameli wynosi 49 mm. Prowadzone są dzięki wykonanym ze stali nierdzewnej prowadnicom linkowym o szerokości 2,5 mm, z oplotem poliamidowym (3 mm średnicy).

Model C50 posiada blachę osłonową o dwóch grubościach do wybrania, 1,2 mm oraz 2 mm, która wykonana jest z aluminium. Blacha osłonowa dostępna jest w 4 różnych wariantach.

Wysokiej jakości wykonanie pozwala na płynne operowanie nachyleniem listew. Dzięki temu mamy kontrolę nad ilością wpadającego do pomieszczeń światła, a tym samym ich nagrzewania się.

Żaluzje C50 mogą zostać zabudowane podtynkowo. Umożliwiają także stworzenia większej ilości modułów, zależnie od szerokości oszklenia.

Ten model żaluzji, który Państwu oferujemy, dostępny jest w kolorach z palety RAL, dzięki temu, że cała konstrukcja malowana jest proszkowo. Pozwoli to dokładnie dopasować żaluzje do wnętrza mieszkania.

Dostępna jest opcja sterowania elektrycznego lub dzięki napędowi ręcznemu.

Żaluzje posiadają dwa warianty wielkościowe. Pierwszym jest szerokość maksymalna, która wynosi 3 m. Tyle samo wynosi wysokość tego modułu.
Kolejnym wariantem jest szerokość do 2,5 m oraz taka sama wysokość.

Żaluzje przeznaczone są do zastosowania wewnętrznego.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze