Moskitiery Kraków

Moskitiery już od dłuższego czasu cieszą się zainteresowaniem wśród naszych klientów, szczególnie dzięki długim i ciepłym letnim miesiącom. Każdy przyjemny czas może zniszczyć chmara insektów, wdzierających się do mieszkania. Nieprzyjemne bzyczenie oraz pojawiające się reakcje alergiczne po ukąszeniu to zaledwie kilka z powodów, dla których wiele osób decyduje się na zastosowanie dodatkowej ochrony.

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości moskitiery okienne oraz balkonowe. Są one wykonane z siatki z włókna szklanego, czyli materiału zapewniającego zarówno trwałość, jak i lekkość produktu. Siatka jest na tyle gęsta, że nie pozwala przedostać się nawet niewielkim insektom, ale umożliwia swobodny przepływ powietrza. Daje to możliwość cieszenia się przyjemnym, chłodnym powietrzem letnim wieczorem przy zapalonym świetle, bez obawy przed nieproszonymi gośćmi.

Moskitiery, które Państwu oferujemy to produkty najwyższej jakości, które sprawdzą się w domach prywatnych, biurach oraz miejscach publicznych. Wszystko dzięki wielu rodzajom produktów, zwijane, plisowane do montażu okiennej, ale i we drzwiach.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze