Refleksole

Refleksole to nowoczesne i atrakcyjne osłony okien i dużych powierzchni szklanych, które pozwalają nie tylko dawać ochronę przed słońcem. Zastosowanie refleksoli niesie za sobą wiele korzyści. Między innymi pomaga redukować ilość zużycia energii, która przeznaczylibyśmy między innymi na działanie klimatyzacji.

Oszklone fasady budynków to nowoczesne budownictwo, po które sięga coraz więcej osób. Takie elementy powodują, że dom bardzo szybko się nagrzewa. I o ile jest to zaleta w pełne słońca, zimowe dni, o tyle latem potrafi być to nie do zniesienia. Wymagało to nowych, dodatkowych rozwiązań i w taki sposób pojawiły się na rynku refleksole, często używane jako część projektu domu, które tworzą z nim całość.

Oprócz działania osłonowego posiadają one wiele zalet wizualnych. W naszej ofercie znajdą Państwo 4 rodzaje refleksol. Refleksole z linką stalową, która umożliwia prowadzenie boczne. Refleksole z prętem wykonanym ze stali nierdzewnej. Refleksole, które posiadają prowadnice wykonane z aluminium. Refklesole z prowadnicami, które wykonane są z tkaniny.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze