Żaluzje C80

Żaluzje C80, czyli osłony zewnętrzne, posiadają lamele wyprofilowane w kształt litery „C”, zabezpieczone zawiniętymi bokami, co wzmacnia ich wytrzymałość. Posiadają możliwość zastosowania zarówno napędu elektrycznego, jak i ręcznego. Ułatwia to zespolenie operowaniem żaluzji z systemem inteligentnego domu.

Ten model dostępny jest z dwoma wariantami dostępnych osłon. Kasetą, która wykonana jest z ekstradowanego aluminium oraz blachą osłonową. Dostępna jest też opcja samonośna. Cała konstrukcja żaluzji dostępna jest w palecie kolorystycznej RAL.

Prowadnice żaluzji dostępne są w dwóch wersjach, z ekstradowanego aluminium oraz wersja linkowa, która wykonana jest ze stali nierdzewnej. Ostatnia wersja to pręt o średnicy 3 mm, oplecionym poliamidem podwójnie wzmocnionym aramidem. Dzięki temu rozwiązaniu materiał jest szczególnie odporny na uszkodzenia mechaniczne, ale także na działanie promieni UV.
Otwory listew zostały zawinięte, co pozwala chronić tasiemki przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Żaluzje posiadają sworznie, które wykonane zostały ze stopu aluminium i cynku. Przeznaczone są jedynie do stosowania zewnętrznego.

Szerokość żaluzji sięga do 4,5 m. Natomiast ich wysokość to maksymalnie 5 m.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze