Żaluzje Z90

Żaluzje Z90, czyli żaluzje fasadowe to wariant dla osób, które wymagają czegoś innego. Lamele tego modelu wyprofilowane są w kształt litery „Z”, co zapewnia niestandardowy wygląd żaluzji. Dodatkowo zapewnia to o wiele dokładniejsze zaciemnienie.

Model Z90 posiada dwie możliwe osłony, kasetę, która wykonana została ekstradowanego aluminium oraz blachę osłonową. Inną opcją jest również żaluzja samonośna.

Prowadnice żaluzji pozwalają na sprawne i płynne operowanie nachyleniem lameli. Pozwala to na dokładne kontrolowanie ilości wpadającego do pomieszczenia światła. Prowadnice wyprodukowane zostały z ekstradowanego aluminium.

Ten model wzbogacono o system wyciszający zamykanie i otwieranie listew, co podnosi komfort ich użytkowania. Zastosowano również sworznie, które wykonano ze stopu aluminium i cynku.

Żaluzje dostępne są w palecie kolorystycznej RAL. Elementy poliestrowe zostały podwójnie utwierdzone aramidem, dzięki czemu linki są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz termiczne.

Sterowanie napędem elektrycznym oraz napędem ręcznym. Istnieje możliwość łączenia rolet w większą liczbę modułów. Szerokość żaluzji to maksimum 4,5 m, natomiast wysokość 5 m.
Zastosowanie systemu Hagofix pozwala na zmniejszenie wysokości żaluzji.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze