Tanie markizy na taras

Markizy tarasowe

Dni pełne słońca to zarówno wymarzona letnia pogoda, jak i zmora tych, którzy planowali spędzenie czasu w ogródku, bez poparzeń słonecznych. Między innymi na takie okoliczności wynalezione zostały markizy tarasowe.

Markizy nadają się idealnie do stosowania prywatnego, ogródków restauracyjnych i kawiarniach, dzięki zastosowaniu przegubowych oraz teleskopowych ramion. Wpasują się w każde potrzeby, zapewniając skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi.

W naszej ofercie znajdą Państwo także markizy, które montowane są do ścian budynku. Dzięki temu przy rozwijaniu tworzą materiałowy „daszek”, który zapewnia dodatkową ochronę. Nie ma konieczności stosowania dodatkowych wspomagaczy markizy, ponieważ jej mechanizm jest wystarczająco solidny i stabilny.

Markizy, które Państwu oferujemy, mogą być sterowane mechanicznie, przy użyciu korbki, ale także elektrycznie. Opcje napędu zależą od wielkości oraz rodzaju wybranych markiz.

Wybierając nasze markizy, mogą Państwo zdecydować nie tylko o rodzaju markizy, ale także o jej poszyciu, wymiarze, ale także wspomnianym już napędzie.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze