Żaluzje C80 FLAT

Żaluzje C80 FLAT to żaluzje, które posiadają płaskie listwy wyprofilowane w kształt litery „C”. Listwy te wykonano z aluminium, a ich grubość wynosi 0,4 mm.

Żaluzje dostępne są z dwoma wariantami osłony. Pierwszym jest standardowa kaseta, którą wykonano z ekstradowanego aluminium. Drugim natomiast blacha o dwóch grubościach, 1,2 mm oraz 2 mm, która występuje w 4 wariantach.

Nasze produkty są wykonywane z najwyższą starannościach, dlatego też operowanie żaluzjami przebiega płynnie i bezproblemowo. Pozwala to ze swobodą regulować ilość wpadającego do domu światła i nasłonecznienia.

Listwy żaluzji wykonane są z dodatkiem elementów z tworzyw sztucznych. Natomiast ich prowadnice linkowe wykonano ze starannie dobranej stali nierdzewnej oplecionej poliamidem. Te elementy utwierdzone są aramidem. Są niepodatne na uszkodzenia materiału, takie jak rozciąganie i przecieranie, ale także na działanie promieni UV, czyli blaknięcie.

Żaluzje C80 FLAT dostosowane są do łączenia ich w wiele modułów. Sterowane są dzięki napędowi elektrycznemu oraz ręcznemu.

Kolor żaluzji można wybrać z palety RAL. Szerokość żaluzji może osiągać do 3,5 m, natomiast wysokość do 4 m.

Ten model żaluzji nadaje się zarówno do zastosowania wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze