rolety, karnisze, refleksole oraz inne systemy osłon okiennych

NAJTAŃSZE WE WSZECHŚWIECIE

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dobrze zorganizowaną rodzinną firmą, której początek sięga schyłku XX wieku.

Zaczynaliśmy od montażu żaluzji, moskitier oraz rolet antywłamaniowych.

Szybko jednak okazało się, że jako producent możemy mieć pełną kontrolę nad dostarczanym klientowi produktem, dzięki czemu zamówienia montujemy w umówionym czasie, niskich cenach i miłej atmosferze. Jakość naszych żaluzji, plis, rolet dzień noc, markiz czy moskitier doceniona została przez klientów, którzy polecają nas znajomym oraz sami ponownie korzystają z naszych usług.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kolejnego pokolenia, na bieżąco wdrażamy najnowsze rozwiązania systemów osłon okiennych.

NASZE PRODUKTY

Dużym zainteresowaniem cieszą się obecnie refleksole, zatrzymują całe ciepło na zewnątrz budynku, zapewniając wewnątrz przyjemny chłód w upalne dni. Sterowane mogą być zarówno klasycznie – manualnie, jak i elektrycznie oraz radiowo. Coraz większą uwagę klienci zwracają na zabezpieczanie okien dachowych. Tu sprawdzają się rolety zewnętrzne do okien dachowych typu Fakro, Velux, Roto, Okpol oraz markizy czy wspomniane już refleksole. A wewnątrz mieszkania możemy polecić plisy z powłoką termiczną, plisy dzień­/noc, roletki materiałowe z tkaniną powleczoną napylonym aluminium, żaluzje poziome aluminiowe, żaluzje drewniane.

Od wielu lat współpracujemy z architektami wnętrz, którzy bardzo często w swoich realizacjach wykorzystują rolety rzymskie, żaluzje drewniane 50 mm oraz plisy.

Najczęściej sprzedawanym przez nas produktem są rolety dzień i noc w kasecie. Na ten produkt przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę na tanie rolety w Krakowie, licząc na to, że wpisując w wyszukiwarce hasło typu: rolety Kraków, żaluzje Kraków, plisy Kraków , markizy Kraków, moskitiery Kraków, rolety w Krakowie, żaluzje w Krakowie, plisy w Krakowie, rolety z Krakowa żaluzje z Krakowa, plisy z Krakowa lub po prostu najtanszewewszechswiecie.pl spośród licznej jak gwiazdy konkurencji wybierzecie Państwo naszą firmę dla obopólnej korzyści. Jeśli poszukujecie Państwo moskitier, możemy zaoferować moskitiery ramkowe, moskitiery zwijane pionowo, moskitiery rolowane poziomo oraz nowość moskitiery plisowane.

Dużym doświadczeniem służymy Państwu w zakresie montażu rolet antywłamaniowych i zabezpieczających. Posiadamy dwie ekipy monterów co pozwala nam wywiązać się z terminów również w sezonie przy największej fali zamówień. Montujemy rolety nawierzchniowe oraz podtynkowe, zarówno w nowo budowanych inwestycjach jak i już wykończonych.

Na tarasy polecamy markizy tarasowe oraz pergole, które chronią przed słońcem podczas spotkań w gronie rodziny czy znajomych. Na balkony dedykowane są markizy balkonowe lub markizolety dzięki którym ilość docierających promieni słonecznych można dozować według własnego uznania.

Zapraszamy Państwa do naszego salonu pokazowego, gdzie na przeszło 100 m2 stworzyliśmy ekspozycję wszystkich tych osłon okiennych w naturalnych ich wielkościach, a nie drobnych próbkach. Można sprawdzić sterowania, wybrać kolor czy po dostarczeniu wstępnych wymiarów uzyskać kalkulację.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze