Rolety fasadowe z trzema systemami prowadzenia bocznego

Refleksole Universal

Refleksole UNIVERSAL to rolety, które posiadają klasyczną, elegancką kasetę. W przypadku tego systemu istnieje możliwość zastosowania trzech sposobów prowadzenia, dzięki prowadnicom wykonanym z aluminium, linkom ze stali nierdzewnej oraz pręta stalowego.

Zbita konstrukcja refleksoli oraz jej klasyczny wygląd sprawia, że stanowią one wyrafinowany detal, który estetycznie wzbogaca wygląd fasady budynku. Refleksole stosowane są także jako osłona balkonów, a nawet oszklonych ścian ogrodów zimowych.

Montaż refleksol UNIVERSAL może być zarówno do ściany, jak i sufitu. Operowanie tkaniną możliwe jest dzięki obecnej przekładni, która napędzana jest korbą lub dzięki napędowi elektrycznemu, usprawniającymi ich obsługę. Budowa UNIVERSAL pozwala na montaż wielu rolet obok siebie, którymi możemy operować jednym, wybranym napędem.

W naszej ofercie znajdą Państwo refleksole wykonane z przeróżnych tkanin. Od zaciemniającym, w dużej mierze blokujących światło, po transparentne, stanowiące element dekoracyjny z niską wartością blokowania światła.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze