Moskitiera Vertica

Moskitiera VERTICA to system moskitiery rolowanej, która nadaje się zarówno do montażu okiennego oraz w drzwiach. Dzięki temu niezależnie od pory dnia możemy cieszyć się świeżym powietrzem w mieszkaniu bez obawy przed niechcianymi insektami. Takie rozwiązanie pozwala na całkowitą swobodę w cieszeniu się letnimi wieczorami.
Moskitiera VERTICA charakteryzuje się niezwykle łatwym sposobem obsługi. Moskitiera wyposażona jest w system sprężynowy, która odbija moskitierę, ale pozwala także na jej sprawne zamknięcie. Dodatkową ochronę przed insektami zapewnia również wzbogacenie jej o szczotki, które umieszczone są w kasetce, prowadnicach oraz listwie dolnej. To rozwiązanie chroni mieszkanie nie tylko przed latającymi insektami, ale także przed chodzącymi oraz pełzającymi.

Moskitiera VERTICA dostępna jest wyłącznie w kolorze białym.

System VERTICA jako moskitiera okienna montowana jest we wnękach okna. Dwie prowadnice wyposażone w szczotki o wymiarach 22 x 38 mm, które na końcach posiadają zaczepy dolne. Długość moskitiery to maksymalnie 240 cm, która zależy od siatki umieszczonej w kasetce. Natomiast najmniejsza szerokość moskitiery to 60 cm, zależna od rozmiaru systemu sprężynowego.
Aby dobrać moskitierę do miejsca, w jakim mamy ją zamontować, jeszcze przy składaniu zamówienia, należy zadbać o podanie odpowiednich wymiarów, szerokości (L) oraz wysokości (H). Dzięki dostosowaniu pomiarów do zaleceń pomiarowych dopasujemy ją idealnie pod Państwa potrzeby.

Moskitiera VERTICA dostępna jest w dwóch wariantach.

WARIANT PIONOWY
Wariant pionowy moskitiery VERTICA idealnie sprawdza się przy montażu okiennym. Zawiera ona wszystkie zalety, o których już wspomnieliśmy, takie jak wzbogacenie o prowadnice szczotkowe. W tym wariancie także obowiązują wspomniane wymiary maksymalne i minimalne.
Wariant pionowy rozwija się z góry na dół, w podobny sposób jak klasyczne rolety. Wyposażona jest jednak z system sprężynowy.

WARIANT POZIOMY
Wariant poziomy moskitiery Vertica przeznaczona jest głównie do montażu we wnęce drzwiowej. Rolowanie moskitiery zabezpieczone jest taśmą magnetyczną, która trzyma siatkę po jej zamknięciu. Dzięki temu wariant poziomy świetnie nadaje się do drzwi balkonowych.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze