z grawitacyjnym naciągiem tkaniny

Pergole tarasowe Riviera / Riviera-Mini

Pergola Riviera jest specjalnym modelem markizy, wyposażonym w stałe prowadnice boczne i nogi podporowe z przodu. Cechą charakterystyczną jest możliwość rozwinięcia poszycia również w części pionowej urządzenia. Naciąg tkaniny uzyskiwany jest grawitacyjnie, ciężarem profilu przedniego.

Pergole stosuje się w gastronomii – jako osłonę przeciwsłoneczną letnich ogródków lokali restauracyjnych – a także do zacieniania tarasów w domach prywatnych.

Maksymalne wymiary pergoli RIVIERA – 500×500 cm – mogą być zwiększone do 1000×500 cm – poprzez zastosowanie dodatkowej, środkowej prowadnicy i nogi podporowej. Markiza składa się wtedy z dwóch modułów, o wspólnym napędzie i poszyciu. Z kolei ekonomiczna wersja RIVIERA-MINI o wymiarach maksymalnych 400×400 cm może się składać wyłącznie z jednego modułu.

Standardowy napęd ręczny za pomocą przekładni markizowej i korby. Opcjonalnie można zastosować napęd elektryczny. Ze względu na grawitacyjny system naciągu tkaniny brak możliwości zastosowania automatyki pogodowej.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na szybki pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze