z grawitacyjnym naciągiem tkaniny

Pergole tarasowe Riviera / Riviera-Mini

Pergola RIVIERA to wyjątkowy model, który został uzbrojony w prowadnice boczne oraz podpory przednie, na których opiera się ciężar pergoli. Cechą charakterystyczną tego modelu to rozwijanie poszycia także w pionie. Natomiast o odpowiednie naciąganie poszycia pergoli dba profil przedni, dzięki działaniu grawitacyjnemu.

Tego rodzaju pergole stosowane są między innymi w gastronomii, aby zapewnić osłonę przed słońcem, tworząc dodatkowe miejsce w letnich ogródkach. RIVIERA idealnie wpasowuje się także w ogrody prywatne, kiedy chcemy zadbać o osłonę słoneczną tarasu.

Podstawowa wersja pergoli RIVIERA może osiągnąć maksymalne wymiary o wartościach 5 x 5 m. Może być jednak powiększona o dodatkową prowadnicę, która prowadzona jest środkiem oraz nogę podporową, co pozwala zwiększyć jej wymiary do 10 x 5 m. To ostatnie rozwiązanie powoduje powstanie dwóch osobnych modułów, które posiadają jednak wspólny napęd sterujący oraz poszycie.

Pergola RIVIERA-MINI posiada wymiary maksymalne 4 x 4 m. Nie ma możliwością jej poszerzenia.

Napęd pergoli może być ręczny, dzięki przekładni oraz korbie, ale także elektryczny. Do tego modelu nie ma możliwości dołączenia automatyki pogodowej.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze