ze sprężynami gazowymi

Pergola tarasowa Pergolino

Pergola PERGOLINO to skuteczna ochrona przed promieniami słonecznymi, ale także zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi, która nadaje się do wykorzystania prywatnego, jak i komercyjnego. Czym wyróżnia się pergola PERGOLINO?

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najwyższej możliwej jakości. Nie inaczej jest w przypadku tego modelu. PERGOLINO jest wyjątkowo stabilne, dzięki umieszczeniu profilu nośnego zaraz pod prowadnicami pergoli. Taka budowa zwiększa odporność tej pergoli na wiatr oraz zmieniające się warunki atmosferyczne, co powoduje, że nadaje się ona również w rejony, które charakteryzują się silnymi wiatrami.
Cały profil pergoli opiera się na podporach frontowych, które mocujemy zależnie od potrzeb, do podłoża czy odpowiednio osadzonych gniazd w ziemi. Wśród opcji montażu, na które decydowali się nasi klienci były także specjalnie wybetonowane donice, w których umieszczane są ozdobne rośliny.

Pergola PERGOLINO posiada sprężyny gazowe, które odpowiadają za dokładne rozwijanie tkaniny niezależnie od pozycji. Dodatkowym zabezpieczeniem tkaniny, na które możemy się zdecydować, jest zatrzask blokujący materiał przed zwijaniem.

Pergola może zostać wzbogacona o elektryczny system obsługi.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze