ze zintegrowanym orynnowaniem i sprężynami gazowymi

Pergola tarasowa Alfresco

Pergola tarasowa ALFRESCO stworzona została z myślą o przeznaczeniu komercyjnym i właśnie w taki sposób została zaprojektowana. Jej zamontowanie zapewnia ochronę przed promieniami słońca, ale także przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi. Pozwala to klientom cieszyć się z dodatkowego miejsca na zewnątrz kawiarni czy restauracji.

Pergola tarasowa ALFRESCO przeznaczona jest do montażu ściennego, sufitowego lub dzięki regulowanym wspornikom. Jej budowa pozwala na umieszczenie większej ilości pergoli obok siebie. Obsługę i kontrolę nad pergolą ułatwia znacznie zastosowanie napędu elektrycznego, a montaż zatrzasku StobLock™ pozwala utrzymać idealnie naprężony materiał.

Pergola ALFRESCO wykonana jest z aluminium, które jest wysoko odporne na korozję. Podpory przednie posiadają zintegrowane rynny, które zapobiegają gromadzeniu się wody na poszyciu.

W przypadku tego modelu istnieje możliwość zastosowania stałego baneru, który tworzy powierzchnie do oznakowania reklamowego.
Dodatkami, o które możemy wzbogacić ten model osłony, są także sterowanie pilotem, systemy grzewcze, takie jak promienniki ciepła oraz oświetlenie.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze