Brama garażowa dwuskrzydłowa

Brama garażowa dwuskrzydłowa wykonana ze stali to klasyka połączona z nowoczesnością. Wpasuje się szczególnie w potrzeby klientów szukających czegoś wyjątkowego, a jednak wysoce funkcjonalnego, dodając fasadzie budynku charakteru.
Niepopularny wygląd bramy dwuskrzydłowej oraz możliwość operowania nią w ten sam, automatyczny sposób jak innymi, sprawia, że coraz więcej osób żywo interesuje się właśnie tym rozwiązaniem.

Brama dwuskrzydłowa sprawdzi się w przypadku braku możliwości montażu standardowej bramy segmentowej.

Brama dwuskrzydłowa znajduje zastosowanie zarówno w prywatnych domach mieszkalnych jak i garażach, ale także w pomieszczeniach o przeznaczeniu gospodarczym.

Dostępna jest w wielu kolorach, które łatwo dopasować zarówno do stolarki okiennej, jak i fasady budynku. Poza tym oferujemy wiele przetłoczeń oraz struktur. Budowa bramy może obejmować symetryczne skrzydła bramy oraz asymetryczne wersje. Skonstruowana jest z solidnych profili stalowych.

Brama, którą Państwu oferujemy, wykonywana jest na indywidualne życzenie Klienta, zgodnie z podanymi wymiarami. Pozwala to idealnie dopasować bramę pod potrzeby naszych klientów.

Oferujemy napęd ręczny oraz automatyczny.

Kolorystyka

Biały RAL 9016

Brąz RAL 8014

Złoty dąb

Winchester

Orzech

Dąb bagienny

Mahoń

Antracyt RAL 7016 DM

Szary RAL 7039 DM

Struktury

Woodgrain

Gładka

Micro

Przetłoczenia

Deska

Linia

Płaska

Mikroprofilowanie

Kaseton

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze