Folie antywłamaniowe

Folie antywłamaniowe odpowiadają za wzmocnienie powierzchni szklanych, takich jak okna oraz drzwi balkonowe. Rozbicie ich będzie wymagało użycia więcej siły, ale także zajmie więcej czasu. Takie przeszkody mogą zniechęcić włamywaczy przed kontynuowanie włamania. Zazwyczaj dbają o to, żeby nie zwracać na siebie uwagi, a w tym wypadku będzie im to utrudnione.

Folia antywłamaniowa nie uodparnia przed wybiciem szyby. Zabezpiecza odłamki szkła przed rozpadnięciem się. Daje to odpowiednią ilość czasu na reakcję. Inną zaletą z zastosowania folii może być zredukowanie ceny ubezpieczenia mieszkania, dzięki podjętym środkom ochrony.

Folia, którą Państwu oferujemy, wzmacnia powierzchnię szklaną, aby była odporna na wstrząsy, eksplozje i uderzenia. Ochrania okno przed zarysowaniami: 4 mil (135 um), 8 mil (260 um), 12 mil (360 um). Im większy współczynnik, tym większa wytrzymałość okna.

Folie blokują także promienie słoneczne, a tym samym szkodliwe promienie UV, które odpowiadają między innymi za blaknięcie mebli.

 • SMC4 – 4 MIL PS HC – 135 UM
  Folia ochronna gruba na 135 um, co zalicza ją do 01 – ITB klasy wytrzymałości. Folie tej grubości dbają o to, by szkło nie rozpadło się po stłuczeniu.
  Przepuszcza do 89% wpadającego światła.
  Ten model folii wyróżniony jest Certyfikatem Instytutu Szkła i Ceramiki.
 • SMC4 SILVER 20 – 4 MIL SILVER PS HC – 135 UM
  Folia ochronna gruba na 135 um, co również zalicza ją do 01 – ITB klasy wytrzymałości. Folia o tej grubości dba o to, by szkło nie rozpadło się po rozbiciu. Posiada srebrny refleks.
 • SMC8 – SAFETY 8 MIL PS HC – 260 UM
  Folia antywłamaniowa gruba na 260 um, co zalicza ją do P1A – ITB klasy wytrzymałości, skuteczna w przypadku ręcznego ataku. Znajduje zastosowanie w przypadku ochrony przed włamaniem.
  Ten model folii antywłamaniowej również jest wyróżniony Certyfikatem Instytutu Szkła i Ceramiki.
  Uznawana przed większość firm ubezpieczeniowych za podstawę do zniżki na ubezpieczenie mieszkania.
 • SMC12 – SAFETY 12 MIL PS HC – 360 UM
  Folia antywłamaniowa gruba na 360 um, co zalicza ją do P2A – ITB klasy wytrzymałości. Znajduje zastosowanie w przypadku ochrony przed włamaniem.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze