z przeszklonym dachem i opcjonalną markizą ze sprężynami gazowymi

Pergola tarasowa Terrado

Pergola tarasowa TERRADO to wyjątkowa ochrona przed promieniami słonecznymi wzbogacona o zintegrowane szklenie. Wykonana jest z wytrzymałego aluminium, lakierowanego proszkowo, a konstrukcja posiada także zintegrowane, laminowane szkło LSG. Tak wykonana osłona pozwala cały rok cieszyć się ochroną zarówno przed słońcem, jak i przed śniegiem.

Pergola TERRADO posiada trzy warianty. TERRADO z belką nośną przednią, która jest połączona z krawędzią pergoli. Spełnia ona także funkcję odprowadzania wody z poszycia. TERRADO z cofniętą belką przednią, która nie posiada rynny. TERRADO z cofniętą belką przednią, która posiada system odprowadzania wody przy frontowej krawędzi pergoli.

System TERRADO może zostać wzbogacone o sprężyny gazowe, które są zintegrowane z belkami frontowymi pergoli. Inną opcją jest także szklenie boczne przesuwane lub plisowane. Wariant ten przekształca pergolę w zamknięty ogród, którym możemy cieszyć się nawet zimą.

Jest to też model, w przypadku którego możemy zastosować automatykę pogodową, system oświetlenia oraz innowacyjne systemy świetlne – promienniki ciepła.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze