VEGAS Classic XL Dzień i Noc

Roleta Vegas Classic XL Dzień i Noc – klasyczna elegancja większej odsłonie. Niezwykle popularna ze względu na swój ponadczasowy design i dopracowaną konstrukcję. Elegancki, łagodny profil kasety o podwyższonej pojemności wykonanej z aluminium spełni wymagania estetyczne nawet najbardziej wyszukanego wnętrza.

Opływowy kształt osłon mechanizmu rolety Classic XL Dzień i Noc pozwala w praktyce na szersze otwieranie okien z zamontowaną roletą

System Vegas Classic XL Dzień i Noc charakteryzuje zastosowanie podwójnej warstwy tkaniny przesłaniającej o charakterystycznym wzorze w ułożone naprzemiennie poziome pasy transparentne i zaciemniające, co pozwala swobodnie kontrolować dopływ światła do pomieszczenia.

 

Charakterystyka systemu:

Vegas Classic XL Dzień i Noc to jeden z dostępnych wariantów wykonania systemu Classic XL wyposażony w kasetę aluminiową o zwiększonej pojemności, montowana analogicznie jak standardowy Classic XL, na cztery wkręty do listwy przyszybowej. Płaskie prowadnice wykonane z aluminium lub PVC klejone są za pomocą taśmy piankowej do listew przyszybowych. Prowadnice zachodzą w światło szyby.

Pokrywa Vegas Classic XL Dzień i Noc wyposażona jest specjalny kanał do mocowania drugiego skraju tkaniny na całej szerokości rolety, co gwarantuje pewne mocowanie materiału w kasecie.

Ponadto, system oferuje dodatkową opcje montażu za pomocą przyklejanych adapterów wykonanych z tworzywa ABS.

System Vegas Classic XL wyposażony został w samohamujący mechanizm Vegas, mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej. Zarówno montaż, jak i ewentualna wymiana lub kontrola mechanizmu rolety odbywa się bez użycia narzędzi i trwa zaledwie kilka sekund. Równie bezproblemowo przeprowadza się zmianę strony prowadzenia łańcuszka rolety.

System Classic XL Dzień i Noc może zostać wyposażony w alternatywny mechanizm Klaudia i rurkę nawojową o mniejszej średnicy 13,5 mm, co w znaczącym stopniu podnosi pojemność kasety. Ten wariant wykonania polecany jest do wysokich i wąskich okien (do 90 cm szerokości).

Dolna belka obciążająca tkaninę rolety może zostać wyposażona w ozdobną falbankę, uszczelkę lub szczotkę zapobiegającą przedostawaniu się kurzu.

 

Dostępne kolory:

biel lakierowana (aluminium), brąz lakierowany (aluminium)

 

Dostępne okleiny drewnopodobne:

mahoń, złoty dąb, dąb rustykalny, orzech oraz sosna (aluminium)

 

Wymiary:

Maksymalna szerokość rolety: 170 cm

Maksymalna wysokość rolety: 190 cm

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na bezpłatny pomiar

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w przeciągu 24 godzin, w dni robocze