ŻALUZJE DREWNIANE

Żaluzje drewniane

Dla wnętrz nowoczesnych oraz klasycznych polecamy dostępne w naszym asortymencie eleganckie i funkcjonalne żaluzje drewniane. Jakość ich wykonania sprawia, że doskonale spełniają one wymagania klientów jak i projektantów wnętrz.
Żaluzje drewniane, które oferujemy swoim klientom wykonane są ze specjalnie prasowanego bambusa oraz wyjątkowego gatunku drewna Basswood, czyli lipy rosnącej w Ameryce Północnej.
Proponujemy Państwu żaluzje o dwóch wymiarach lameli - 25 milimetrów oraz 50 milimetrów. Produkt instalowany jest we wnęce na skrzydle okiennym, na ramie okna lub między listwami przyszybowymi. Żaluzje drewniane są opuszczane oraz podnoszone przy użyciu sznurka, którego kolor dopasowywany jest do wyglądu produktu. Drewniane pokrętło natomiast służy do regulowania kąta nachylenia lamel. Dodatkowo żaluzje drewniane o wymiarze 50 mm mogą być kontrolowane za pomocą pilota lub włącznika elektrycznego.

Żaluzje drewniane w Krakowie - tylko z NajtańszeWeWszechświecie.pl !

Żaluzje drewniane 25mm

Żaluzje drewniane 25mm

Jednym z rodzajów żaluzji drewnianych, które Państwu proponujemy, są żaluzje 25 mm. Z reguły montuje się je bezpośrednio na skrzydle okiennym, na ramie okna lub pomiędzy listwami przyszybowymi. Zamontowanie żaluzji przy szybie nie wpływa w żaden sposób na możliwości otwarcia okna, w odróżnieniu od montażu na ramie. Zamontowanie na ramie daje jednak możliwość pełnego zasłonięcia okna, bez najmniejszych prześwitów.
W przypadku okien uchylnych żaluzje drewniane mogą być wyposażone w linki stabilizujące i magnesy do utrzymania w pozycji opuszczonej. Sznurek do obsługi żaluzji może zostać dobrany kolorystycznie w zależności od wybranej przez Państwa kolorystyki całości produktu. Do regulowania kąta nachylenia lamel służy specjalne pokrętło. Dla żaluzji 25 mm pakiet wynosi około 13 % wysokości plus 5 cm.

Żaluzje drewniane 50mm

Żaluzje drewniane 50mm

Żaluzje drewniane 50 mm montuje się bezpośrednio do sufitu lub nad wnęką okna.
Oprócz funkcji praktycznej, stanowią one dodatkowy element dekoracji pomieszczenia, tworząc w nim niepowtarzalny klimat.
Można używać ich tylko przy zamkniętym lub uchylonym oknie. Wyposażone są w drabinkę sznurkową lub taśmową. Zarówno do podnoszenia, jak i zmiany kąta nachylenia lamel, używa się osobnych sznurków.
Istnieje możliwość wykonania żaluzji drewnianych 50 mm w wersji ze sterowaniem elektrycznym (na wyłącznik) lub radiowym (na pilota). Dla żaluzji 50 mm pakiet wynosi 10% wysokości plus 8 cm.