ROLETY WEWNĘTRZNE

Aby zapewnić sobie ochronę przed promieniami słonecznymi wpadającymi do wnętrz domów lub biur, najczęściej stosuje się wykonane z materiału rolety wewnętrzne. Są one nie tylko praktyczne i spełniają w pełni swoją funkcję, ale także posiadają walory estetyczne i są eleganckim dodatkiem do każdego pomieszczenia.
Rolety wewnętrzne, które posiadamy w swojej ofercie, występują w wielu różnych odmianach - zarówno jeśli chodzi o rodzaj montażu, jak i kolor oraz rodzaj tkaniny. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dobranie rolet wewnętrznych, które spełnią gusta każdego klienta.
Oferujemy Państwu rolety wolnowiszące Presto, Largo, Legato lub Luisa, a także systemy Libra czy Smartroll.
Oprócz tego dostępne są rolety wewnętrzne mini i rolety tekstylne w kasecie z płaską lub przestrzenną prowadnicą.
W przypadku pomieszczeń znajdujących się na poddaszu, proponujemy rolety wewnętrzne Vivo, które z powodzeniem można zainstalować w oknach dachowych.

Rolety wolnowiszące

Rolety materiałowe Presto i Largo

Presto i Largo to podstawowe systemy rolet materiałowych wolnowiszących, przeznaczony do montażu na ścianie i do sufitu. W systemie Presto roleta może zostać wyposażona w profil nośny. Średnica rury nawojowej wynosi Ø 25 mm.

Roleta materiałowa Legato

Pierwsza na rynku półautomatyczna roleta materiałowa.

Roleta Legato to nowoczesna roleta wolnowisząca. Jej zaletami są estetyczny wygląd, łatwość montażu połączona z unikatowym systemem obsługi.

Roleta materiałowa Luisa

Roleta materiałowa w kasecie z możliwością montażu do ściany lub bezpośrednio na okno.

Przy drugiej opcji proponujemy zakup prowadnic, dzięki którym tkanina pozostaje przy powierzchni szyby.

Systemy Libra

Nowe mechanizmy sprężynowe, zaprojektowane tak, aby jego obsługa i użytkowanie były proste a działanie niezawodne.

System Smartroll

Nowy mechanizm sprężynowy, zaprojektowany tak, aby jego obsługa i użytkowanie były proste a działanie niezawodne.

Rolety mini

ROLETA WEWNĘTRZNA VEGAS mini

VEGAS Mini. Urok prostych rozwiązań.

Vegas Mini to roleta bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym. Jest ona najtańszym systemem rolety materiałowej do zainstalowania na skrzydle okiennym.

Rolety wolnowiszące Triola i Triola 2

Dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi a także prostocie działania rolety wolnowiszące cieszą się dużą popularnością nie tylko w domach prywatnych, ale także w biurach i budynkach użytku publicznego. Wykonywane w zależności od wymiarów w systemach: mini – Triola oraz pośrednim – Triola 2.

Rolety tekstylne w kasecie z prowadnicą płaską

VEGAS Classic. Klasyczna elegancja.

Roleta Vegas Classic - klasyczna elegancja. Niezwykle popularna ze względu na swój ponadczasowy design i dopracowaną konstrukcję. Elegancki, łagodny profil kasety wykonanej z aluminium spełni wymagania estetyczne nawet najbardziej wyszukanego wnętrza.

VEGAS Classic XL. Klasyczna elegancja w większej odsłonie.

Roleta Vegas Classic XL - klasyczna elegancja większej odsłonie. Niezwykle popularna ze względu na swój ponadczasowy design i dopracowaną konstrukcję. Elegancki, łagodny profil kasety o podwyższonej pojemności wykonanej z aluminium spełni wymagania estetyczne nawet najbardziej wyszukanego wnętrza.

VEGAS Classic Dzień i Noc

VEGAS Classic Dzień i Noc

System Vegas Classic Dzień i Noc charakteryzuje zastosowanie podwójnej warstwy tkaniny przesłaniającej o charakterystycznym wzorze w ułożone naprzemiennie poziome pasy transparentne i zaciemniające, co pozwala swobodnie kontrolować dopływ światła do pomieszczenia.

ROLETA WEWNĘTRZNA VEGAS Classic XL Dzień i Noc

VEGAS Classic XL Dzień i Noc

Roleta Vegas Classic XL Dzień i Noc - klasyczna elegancja większej odsłonie. Niezwykle popularna ze względu na swój ponadczasowy design i dopracowaną konstrukcję. Elegancki, łagodny profil kasety o podwyższonej pojemności wykonanej z aluminium spełni wymagania estetyczne nawet najbardziej wyszukanego wnętrza.

Rolety z prowadnicą przestrzenną

ROLETA WEWNĘTRZNA VEGAS Profil

VEGAS Profil. Nowoczesność i styl.

Vegas Profil to wyjątkowo szybka i łatwa w montażu roleta przyklejana, przypominająca linią swego kształtu roletę Classic, cechująca się zwiększoną pojemnością kasety, wyposażona w przestrzenne prowadnice, nie zabierające światła szyby.

Rolety do okien dachowych

Rolety dachowe Vivo

Vivo to roleta stosowana do wszystkich typów okien dachowych.

Posiada napęd sprężynowy z możliwością zatrzymania na dowolnej wysokości, dzięki specjalnie wyprofilowanym prowadnicom oraz obciążnikowi.