Folie okienne

Folie okienne to doskonały sposób na ochronę przed promieniami słonecznymi dla osób, które chcą zasłonić okno nie tracąc równocześnie widoku za nim. Osłona w postaci folii naklejanych na okno jest wygodnym rozwiązaniem ponieważ w upalne dni tworzą wewnątrz mieszkania chłodny klimat. W zimowe dni natomiast mogą stanowić izolację dzięki której zyskamy kilka stopni ciepła w naszym domu. 

Dodatkowo folie okienne mogą stanowić zabezpieczenie przed włamaniem. Po doborze i montażu produktu o odpowiedniej grubości ochroni nas przed zbiciem szyby w naszym oknie. Folie okienne posiadają wszystkie niezbędne atesty pozwalające bezproblemowe wykorzystanie ich w Państwa oknach. 

Oferujemy również folie okienne z dekoracyjnymi wzorkami, które będą nie tylko chronić nas przed słońcem ale nadadzą wnętrzu charakteru. 

W naszej ofercie znajdą Państwo: 

  • folie ochronne i antywłamaniowe
  • folie przeciwsłoneczne
  • refleksyjne
  • nierefleksyjne
  • blokujące promieniowanie UV
  • folie matowe i dekoracyjne / lustro weneckie.

FOLIE PRZECIWSŁONECZNE — wewnętrzne (napylane)

Zastosowanie w biurach, sklepach i magazynach itp., oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest kontrola ilości światła w pomieszczeniu.

FOLIE MATOWE i DEKORACYJNE

Folie matowe inaczej folie mleczne, rozpraszające obraz, imitujące szkło piaskowane

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE

Jedno lub wielowarstwowe folie poliestrowe o dużej wytrzymałości, które mogą być także laminowane na metalizowaną lub napylaną warstwę dla redukcji nasłonecznienia